Z Jaskini Kolekcjonera #55 – Death Stranding Standard Edition (Higgs Variant)

Od ostatniego wpisu w tej serii minęło zdecydowanie za dużo czasu, ale też przez ostatnie kilka miesięcy, nie trafiło do mnie nic co by zasługiwało na jakąś szczególną uwagę. Sytuacja ta uległa drobnej zmianie wraz z przesyłką od mojego przyjaciela, w której znalazło się kilka ciekawych rzeczy, tak więc w najbliższym czasie możecie spodziewać się jeszcze kilku postów tego typu, a zaczniemy od Death Stranding!

„Higgs Variant” to wydanie, które trafiło do sprzedaży jedynie za pośrednictwem angielskiego oddziału Amazona. Wersja na PS4 nie zawiera żadnych DLC; dodatkowych przedmiotów w grze; fizycznych gadżetów — dostajemy za to alternatywną okładkę/obwolutę z postacią Higgsa. Obwoluta pokryta jest matowym lakierem z połyskującą częścią złotej maski, całość muszę przyznać, że robi naprawdę świetne wrażenie i moim zdaniem wygląda nieporównywalnie lepiej niż oryginalna okładka gry (swoją drogą szkoda, że nie pokuszono się o dwustronną okładkę).

Wydanie to dostępne było bez jakiejkolwiek dopłaty do standardowej wersji gry, a na ten moment pozostaje szukanie ofert z drugiej ręki.

To tyle na dzisiaj.
Mam nadzieję, że się Wam podobało!
Kuba „PlayStation Fanatyk”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s