* PLAYSTATION FANATYK VS FOXHOUND_1985 *

Dzisiaj jeden z wywiadów, które powinny już dawno pojawić się na mojej stronie. Przeglądając profil mojego kolejnego rozmówcy — który obserwuję od bardzo dawna — mam wrażenie, jakbym przeglądał moją własną, zakupową listę życzeń. Zapraszam do czytania!

1. Powiedz Nam coś o Sobie. Ile masz lat, co robisz na co dzień itp.
Nazywam się Hector Gutierrez, 36 lat, szczęśliwe żonaty, dwoje pięknych dzieci. Urodziłem się w Meksyku, obecnie jestem obywatelem amerykańskim mieszkającym w południowej Kalifornii. Pracuję dla Local 250, firmy zajmującej się instalacjami chłodniczymi.

2. Jakie jest Twoje najwcześniejsze wspomnienie związane z grami?
Moje pierwsze wspomnienia to czas podróż wstecz do Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku i granie na NES, między-innymi w Super Mario. Musiałem mieć wtedy z 5 lub 6 lat. Pamiętam, że razem z moimi braćmi i kuzynami, potrafiliśmy spędzać tak całe noce.

3. Co kolekcjonujesz?
W tej chwili zbieram wszystko co związane z seriami Metal Gear Solid, Resident Evil, produkcje od Hideo Kojimy i gry oraz gadżety z PlayStation 1.

4. Jak długo kolekcjonujesz?
Zbieram w zasadzie odkąd pamiętam (posiadam kilka kolekcji, niezwiązanych z grami), jednak w świat growego kolekcjonowania wszedłem gdzieś w okolicy 2000 roku.

5. Jak duża jest twoja kolekcja?
Nie mam pojęcia, na ten moment ​moja kolekcja jest spakowana i upchnięta w szopie. Aktualnie jestem w trakcie szukania nowego domu, więc już nie długo, mam nadzieję dorobić się własnego „Game-Room’u”.

6. Czy masz jakieś cele związane z kolekcjonowaniem?
Moim celem kolekcjonerskim jest, aby pewnego dnia posiadać osobne pokoje na moje zdobycze z Metal Gear Solid i Resident Evi.

7. Jaki był Twój najlepszy zakup/największy steal?
Najczęściej moimi stealami były po prostu preordery, często limitowane wydania na rynku wtórnym kosztują później kilkukrotnie więcej niż na premierę.

8. Jakie były Twoje ulubione gry? Czy nadal do nich wracasz?
Moje ulubione gry znajdują się w bibliotece PlayStation 1 – Metal Gear Solid, Resident Evil, Tenchu ​​i Crash Bandicoot to jedne z moich ulubionych gier do których uwielbiam wracać.

9. Jaki byłby według Ciebie przykład „ukrytej perełki”?
Jest tak wiele ukrytych perełek, że trudno wymienić coś konkretnie. np. rynek japońskich tytułów ekskluzywnych to jedna wielka ukryta perełka.

10. Czy uważasz Siebie bardziej za kolekcjonera gier czy gracza? Jaka jest w Twojej opinii granica pomiędzy tymi dwoma światami?
Myślę, że nie ma większej różnicy. Osobiście uważam się za kolekcjonera serii Metal Gear i Resident Evil, który aktualnie nie gra tak dużo jak kiedyś, głównie ze względu na pracę, dzieci i ogólnie po prostu życie, jednak kiedy mam wolną chwile, lubię wracać do moich ulubionych tytułów.

11. Twoje ulubione gry w kolekcji?
Proste, Metal Gear Solid, Resident Evil i Tenchu.

12. Najrzadszy okaz w Twojej kolekcji?
Najrzadszymi kąskami w mojej kolekcji są Metal Gear Solid na PSX i Metal Gear Solid PeaceWalker na PSP, podpisane przez samego Hideo Koijmę.

13. Czy jesteś obecny w mediach społecznościowych?
Nie mam innych mediów społecznościowych poza Instagramem. @Foxhound_1985. Planuję w przyszłości założyć kanał na YouTube.

14. Jakieś rady/słowa mądrości dla innych kolekcjonerów?
Ustal sobie budżet, oszczędzaj i miej cierpliwość. Rzym nie został zbudowany w jeden dzień, podobnie twoja kolekcja nie wrośnie natychmiast. Cierpliwość jest kluczowa, nie zniechęcaj się, nie porównuj swojej kolekcji z nikim innym, pamiętaj, że to Twoja kolekcja!

To tyle na dzisiaj.
Mam nadzieję, że się Wam podobało!
Kuba „PlayStation Fanatyk”

5 komentarzy Dodaj własny

 1. tomekfrank pisze:

  Świetna jest ta seria wywiadów, śledzę od pierwszego i z utęsknieniem wypatruję każdego nowego 🙂 Jestem fanem gry Resident więc idealnie w gusta trafiła mi kolekcja FOXHOUND_1985. Kibicuję aby udało mi się znaleźć fajny dom i spełnić myślę fajny cel kolekcjonerski, czyli dwa oddzielne pokoje na ulubione serie. Fajne też dał przesłanie na koniec, którym sam się kieruję od lat i wiem że się sprawdza. Zatrzymałem się też na dłużej przy tym co napisał o największym stealu… nigdy w ten sposób nie spojrzałem na preordery… przez co nigdy żadnego nie złożyłem… a gier na premierę kupiłem tylko… 1 w życiu 🙂 i tutaj właśnie największą robotę robią te wywiady, możliwość zaczerpnięcia nowych, pomysłów i doświadczeń od innych miłośników pasji jaka nas łączy.

  Polubione przez 1 osoba

  1. A dziękuję dziękuję 😉 Kolejne już czekają na publikację 😀

   Polubienie

 2. Dobrze napisany wywiad 🙂 ciekawie się czyta.

  Polubione przez 1 osoba

  1. A dziękuję ! Kolejne już niedługo 😉

   Polubienie

   1. Na pewno przeczytam w wolnej chwili 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s