Z Jaskini Kolekcjonera #56 – The Witcher 3 (EXG 2014 / CDP RED Exclusive Signed Sleeve Variant)

Wiedźmin 3 to tytuł, który moim zdaniem można śmiało określić sukcesem polskiego gamedev’u na skalę światową. Sama gra doczekała się wydania kolekcjonerskiego, kilku steelbooków oraz „fizycznych” wydań DLC do gry. Dziś jednak chciałbym pokazać Wam wariant o którym pewnie mało kto słyszał, a który w mojej ocenie jest nie małą ciekawostką dla fanów produkcji od CDP Red.

Na wydanie to trafiłem przypadkiem, wertując oferty, w poszukiwaniu czegoś ciekawego do mojej kolekcji i wydaje mi się, ze trafiłem całkiem nieźle — Wiedźmin 3 z alternatywną, srebrną okładką na której zostały naniesione podpisy zespołu odpowiedzialnego za grę. Z informacji do jakich udało mi się dokopać wynika, że samą okładkę można było zdobyć na dwa sposoby — odwiedzając stanowisko CDP RED na targach EGX 2014, które odbywały się w Londynie (była tam możliwość preorderu gry, a w ramach bonusu otrzymywano okładkę w czarnej kopercie); preorderująć grę w sklepie Game.Co.Uk (ogłaszali oni to na swoim Twitterze).

Niestety nie udało mi się nigdzie znaleźć żadnej informacji ile takowych okładek trafiło na rynek, gdyż sprzedawcy świadomie zaniżają tę ilość w opisie swoich ofert aby podbić unikalność sprzedawanego przedmiotu — natknąłem się na ofertę z numerem 2xx, w której zaznaczono, że jest to jeden z 300 egzemplarzy, tymczasem mój egzemplarz nosi numer 631 (próbowałem zweryfikować to u samego źródła, lecz niestety nie doczekałem się odpowiedzi / nikt z kim rozmawiałem nie miał pojęcia na temat tego wydania).

Dodatkowo w sieci znaleźć można ów okładkę z napisem „EGX 2014 Exclusive”, ale poza renderem nie byłem w stanie doszukać się prawdziwych zdjęć jakiegokolwiek egzemplarza, więc podejrzewam, że był to tylko materiał poglądowy, zanim finalny produkt ujrzał światło dzienne.

To tyle na dzisiaj.
Mam nadzieję, że się Wam podobało!
Kuba „PlayStation Fanatyk”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s