PLAYSTATION FANATYK WYDAWNICTWO #21 – Resident Evil Survivor: The Prison

Pierwszy projekt w nowym roku i ponownie Resident Evil (bo co by innego :D). Tym razem przychodzę do Was z fanowskim projektem utalentowanego twórcy jakim jest Aydan Watkins — Resident Evil Survivor: The Prison.

Kto pamięta stare Residenty, ten zapewne chociaż słyszał o spinoff’ie na PSX z podtytułem Survivor, który był średnio wykonanym celowniczkiem, rozgrywającym się po wydarzeniach w Raccoon City, na wyspie Sheena. Tytuł ten zainspirował Aydan’a do stworzenia własnego moda do Resident Evil 2, który przedstawia wydarzenia znane z Survior, z perspektywy jednego z więźniów przetrzymywanych na wyspie, zachowując przy okazji gameplay znany z RE2.

Mod z podtytułem The Prison to tak naprawdę demo Resident Evil Survior Redux, będącego pełnowymiarowym modem nad którym prace trwają. Z racji tego postanowiłem to wydanie stworzyć na wzór promek/edycji recenzenckich.

Okładka to przerobiona tapeta z jednego z popularnych portali z takowymi, płytę natomiast zdobi screenshoot jednego z assetów stworzonych przez Breakunt Games z użyciem Unreal Engine.

To tyle na dzisiaj.
Mam nadzieję, że się Wam podobało!
Kuba „PlayStation Fanatyk”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s