Poznań Game Arena 2019 – kilka słów ode mnie

W tym roku w końcu udało mi się wybrać na PGA, co prawda jedynie na sobotę ale cóż, życie codzienne wygrało z moimi planami na weekend :).

Do Poznania dotarłem chwile po 9:00 i od razu ruszyłem na targi, po mimo ogromnego tłumu który kotłował się przy wejściu to szybko i sprawnie udało nam się wejść na teren i rozpocząć zwiedzanie. Całość podzielona była na kilka hal, na której każdy mógł znaleźć coś dla siebie – mnie głównie interesowały w zasadzie tylko dwie, strefa gier indie oraz hala w której CDP czekało z Cyberpunkiem. O ile pierwszy cel mojej wędrówki udało się ogarnąć wzdłuż i wszerz, rozmawiając przy okazji z twórcami co ciekawszych dla mnie produkcji, tak koniec końców nie dane mi było zobaczyć/usłyszeń Johnnego Silverhanda w polskiej wersji, gdyż kolejka była w zasadzie niezmienna przez cały dzień, co skutecznie mnie odstraszyło, cóż może gdyby było tam grywalne demo to bym zmienił zdanie.

Całość targów pomimo ogromnej ilości osób sprawiało wrażenie dość sprawnie zorganizowanych, fakt, że kolejki do jakiejkolwiek gry były spore ale za to chyba przez cały dzień ani razu nie miałem problemów z poruszaniem się między halami.
Wystawców było sporo, strefa gier indie uginała się w zasadzie od stoisk a z większych graczy pojawili się min. Bethesda, Nintendo czy wspomniane wcześniej CD Projekt Red.

Mnie osobiście zaciekawiło kilka pozycji, Iron Harvest o którym można było posłuchać podczas wywiadu prowadzonego przez Tadka Zielińskiego z jednym z twórców, Succubus od Madmind Studio (to ci którzy zrobili Agony) oraz Ghostrunner od One More Level.

Chyba więcej frajdy niż same targi to sprawiło mi spotkanie wielu znajomych z którymi do tej pory znaliśmy się głównie „z internetu”. No i moje zaskoczenie dnia to jeden gość który rozpoznał mnie z mojej działalności internetowej i podbił do mnie zbić piątkę i zrobić sobie zdjęcie – wielkie pozdro dla Ciebie jeśli jakimś cudem to czytasz, to było dla mnie mega miłe!.

Poniżej kilka fotek, nie ma tego za wiele, w przyszłym roku postaram się wpaść na dłużej i zrobić normalną relację 🙂

I na sam koniec jeszcze podrzucam linki do stron wszystkich znajomych, których mogłem w końcu poznać na żywo 🙂
https://www.instagram.com/ephegaming/
https://www.instagram.com/kisspatka/
https://www.instagram.com/figty97/
https://www.instagram.com/szymxo99/
https://www.facebook.com/valdygra/
https://www.instagram.com/grey8319/
https://www.instagram.com/qdi_psx/
https://www.instagram.com/kanciapakrisa/
https://www.instagram.com/jak_nie_my_to/
https://www.instagram.com/kazyyy90/
https://www.instagram.com/bartas87/

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem 🙂

Do następnego!
Kuba „PlayStation Fanatyk”

2 komentarze Dodaj własny

  1. MonieK pisze:

    Kiedyś i ja tam pojadę. 🙂

    Polubienie

  2. Warto 😀 W przyszłym roku postaram się pojechać na 2 dni.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s