PLAYSTATION FANATYK WYDAWNICTWO #17 – Paperboy 3D

Paperboy to gra, która zadebiutowała w 1985 roku na automatach arcade. W grze naszym zadaniem, jako rowerowego gazeciarza, było rozwożenie gazety „The Daily Sun”, unikając wszelkich przeszkód, jakie czekały na nas na przedmieściach. Po sukcesie w salonach gier rozpoczęto ekspansję na domowe sprzęty do grania, co zaowocowało między innymi wersjami na NESa, Game Boya, Segę Master System czy PC.

W 1999 roku, za sprawą Nintendo 64, Gazeciarz otrzymał upgrade w postaci przejścia na środowisko 3D. Podobnie jak z jego poprzednikiem, zaczęto planować porty na kolejne platformy, w tym pierwsze PlayStation.

Pracę powierzono temu samemu deweloperowi, co wydanie na N64 — High Voltage… i w zasadzie to jedyne co wiadomo na temat tego portu. Gra została anulowana w okolicach kwietnia 2000 roku i próżno szukać jakichkolwiek informacji, dlaczego tak się stało (można się domyślać, że mogło mieć to związek z nadchodzącą premierą PlayStation 2).

Bez zaskoczenia, mamy tutaj nadrukowaną płytę z czarnym spodem, składaną okładkę, zawierającą krótki opis i wszystko to zapakowane w przeźroczyste pudełko typu slim.

To tyle na dzisiaj.
Mam nadzieję, że się Wam podobało!
Kuba „PlayStation Fanatyk”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s