* PLAYSTATION FANATYK VS RESIDENT EVIL COLLECTOR*

Jako, że w najbliższym czasie będą miały miejsce dwie premiery na które czekam z niecierpliwością, to czas nadrobić zaległe tematy, póki jeszcze jest na to czas. Nie od dzisiaj wiadomo, że darzę pewną serię gier bezwarunkową miłością, a tą serią jest Resident Evil. W związku z tym, kiedy tylko mam okazję pogadać z kimś na ten temat to robię to z ogromną przyjemnością, a jeszcze lepiej kiedy rozmówca podziela moje uczucia do serii. Jakiś czas temu nadarzyła się taka okazja, tak więc oto przed wami Luke!

1. Powiedz Nam coś o Sobie. Ile masz lat, co robisz na co dzień itp.?
Imię: Luke
Wiek: 30 lat
Praca: Asystent Managera ds. Zakupów Online

2. Jakie jest Twoje najwcześniejsze wspomnienie związane z grami?
Granie w pierwszego Sonic’a na Sega MegaDrive/Master System.

3. Co kolekcjonujesz?
Wszystko co związane z serią Resident Evil.

4. Jak długo kolekcjonujesz?
Zacząłem w 2008 roku.

5. Jak duża jest twoja kolekcja?
Wystarczająco duża, żeby zapełnić po sufit mój schowek o powierzchni 50 stóp kwadratowych (sprawdzone podczas ostatniej przeprowadzki :D).

6. Czy masz jakieś cele związane z kolekcjonowaniem?
Chciałbym kiedyś zebrać wszystkie repliki ASG z Resident Evil, sprzedawane od 1998 roku. Dodatkowo nie pogardziłbym większą ilością plakatów promocyjnych z lat 1996-2001.

7. Jaki był Twój najlepszy zakup/największy steal?
Para Złotych Lugerów wraz ze stojakiem, które udało mi się kupić za £180. Są niezwykle trudne do dostania w Wielkiej Brytanii.

8. Jakie były Twoje ulubione gry? Czy nadal do nich wracasz?
Moja ulubiona gra wszech-czasów to Metal Gear Solid na PS1. Poza tym zawsze znajduje czas na tytuły takie jak Final Fantasy, Pokemon czy FIFA.

9. Jaki byłby według Ciebie przykład „ukrytej perełki”?
Haunting Ground na PlayStation 2, który swoją drogą jest bardzo łatwy do zdobycia tytuł, a mimo to niewiele osób ją kojarzy czy posiada w kolekcji. To jedna z moich ulubionych gier typu survival horror.

10. Czy uważasz Siebie bardziej za kolekcjonera gier czy gracza? Jaka jest w Twojej opinii granica pomiędzy tymi dwoma światami?
Uznałbym się za kolekcjonera serii Resident Evil, który także jest otwarty na to aby co tydzień grać w różne gry. Obecnie wydaje mi się, że gram w zasadzie w każdą pojawiającą się na rynku nowość.

11. Twoje ulubione gry w kolekcji?
W zasadzie wszystko co jest survival horrorem, uwielbiam się bać. Poza tym ulubionymi grami w mojej kolekcji zawsze będą Metal Gear, Resident Evil 3 i wszystkie gry RPG.

12. Najrzadszy okaz w Twojej kolekcji?
Mój plakat Biohazard / Resident Evil 1 z 1996 roku. To chyba pierwszy plakat reklamujący tę grę jaki został użyty w akcji promocyjnej.

13. Czy jesteś obecny w mediach społecznościowych?
Prowadzę grupę na Facebooku o nazwie „Resident Evil Collectors Hub”, w której wszyscy fani serii mogą kupować, sprzedawać lub dyskutować o czymkolwiek związanym z tym tematem. Oprócz tego mam kanał YouTube o nazwie „Mighty Badger”, ale nie dotknąłem go od dłuższego czasu, planuję powrót jak tylko uporam się ze wszystkim po przeprowadzce.

Dodatkowo Luke prowadzi swojego instagrama – @resident_evil_collector [PlayStation Fanatyk]

14. Jakieś rady/słowa mądrości dla innych kolekcjonerów? Nigdy nie wydawaj więcej, niż możesz sobie pozwolić. Jeśli nie uda Ci się znaleźć czegoś za pierwszym razem to na pewno trafi się jeszcze lepsza oferta.

Mam nadzieję, że się Wam podobało.
Do następnego!
Kuba „PlayStation Fanatyk”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s