* PLAYSTATION FANATYK VS MYSTAGAMING *

Ogromna charyzma, broda i growe dziary z Final Fantasy i God of War — cóż, chyba nie muszę nic więcej tłumaczyć jeśli chodzi o powody tego wywiadu. Zapraszam do czytania!

1. Powiedz Nam coś o Sobie. Ile masz lat, co robisz na co dzień itp
Witam, nazywam się Mysta. Jestem z Grecji, mam 32 lata. Na co dzień zajmuję się marketingiem cyfrowym jako Content Manager.

2. Jakie jest Twoje najwcześniejsze wspomnienie związane z grami?
Mój SNES z Super Mario i Contrą! Oprócz tego w pamięci mam Pokémon Yellow i Blue na pierwszym Gameboyu tzw. cegle😂 Jednak moim najbardziej żywym wspomnieniem jest to, gdy po raz pierwszy zobaczyłem PlayStation i Final Fantay VII – po prostu się zakochałem i od tamtej pory stałem się oddanym graczem.

3. Co kolekcjonujesz?
Zbieram wszystko z moich ulubionych gier, filmów, programów telewizyjnych i anime. Nie skupiam się na zbieraniu niczego konkretnego.

4. Jak długo kolekcjonujesz?
Tak naprawdę zbieram coś przez całe życie (np. karty czy naklejki). Moją obecną kolekcję zgromadziłem gdzieś w przeciągu ostatnich 3-5 lat.

5. Jak duża jest twoja kolekcja?
Nie wiem, jak duża, ale wiem, że potrzebuję więcej miejsca 😂

6. Czy masz jakieś cele związane z kolekcjonowaniem?
W zasadzie nie mam żadnych konkretnych celów związanych stricte z kolekcjonowaniem czegoś. Wyróżnić mógłbym jedynie dążenie do posiadania dużego domu, gdzie mógłbym urządzić sobie swoją własną jaskinię w której pomieściłbym wszystko co mam i lubię.

7. Jaki był Twój najlepszy zakup/największy steal?
Edycja kolekcjonerska Ghost Reacon Wildlands! Byłem w podróży służbowej do Niemiec, podczas której, w wolnym czasie odwiedzałem sklepy Gamestop (ponieważ nie mamy tutaj żadnego). Podczas jednych z takich odwiedzin, na sklepowej półce znalazłem tę edycję za 35 euro i oczywiście musiałem zabrać ją ze sobą do samolotu powrotnego.

8. Jakie były Twoje ulubione gry? Czy nadal do nich wracasz?
Final Fantasy VII, VIII, X, XV i VII Remake; Wszystkie gry z serii God Of War; The Last of Us Part II; seria Uncharted; seria Metal Gear i wiele wiele więcej. Uwielbiam do nich wracać – FFVII i FFVIII skończyłem jakieś 6-7 razy każdą.

9. Jaki byłby według Ciebie przykład „ukrytej perełki”?
Grandia 2 na PlayStation 2 oraz Star Wars the Force Unleashed 1 i 2.

10. Czy uważasz Siebie bardziej za kolekcjonera gier czy gracza? Jaka jest w Twojej opinii granica pomiędzy tymi dwoma światami?
Nie lubię szufladkowania – jeśli grasz na jakiejkolwiek platformie to jesteś graczem, jeśli kolekcjonujesz cokolwiek to jesteś kolekcjonerem, a jeśli robisz jedno i drugie to jesteś obojgiem.

11. Twoje ulubione gry w kolekcji?
God of War 2018, remake Final Fantasy VII, The Last of Us Part 2, Cyberpunk 2077, Final Fantasy XIV i Uncharted 4.

12. Najrzadszy okaz w Twojej kolekcji?
W tej chwili moje PlayStation 5 😂, ale ogólnie to może moja replika miecza świetlnego Anakina.

13. Czy jesteś obecny w mediach społecznościowych?
Jestem na YouTube, Twitchu, Tiktoku, Twitterze i Instagramie. Streamuję zgodnie z harmonogramem w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek na Twitchu, wrzucam coś na YouTube co tydzień i codziennie publikuję na Insta i Tiktoku. Tutaj możesz znaleźć wszystkie moje linki: https://linktr.ee/mystagaming

14. Jakieś rady/słowa mądrości dla innych kolekcjonerów?
Tak! Nie bądź kutasem i psem ogrodnika. Uważaj na swoje wydatki, zawsze najpierw opłacaj rachunki, odłóż trochę pieniędzy na bok, a z resztą rób, co chcesz. Bądź miły dla ludzi i pomagaj innym, kiedy tylko możesz.

To tyle na dzisiaj.
Mam nadzieję, że się Wam podobało!
Kuba „PlayStation Fanatyk”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s