Z jaskini kolekcjonera #50 – Shadow of Colossus Special Edition

Remake legendarnej gry z PlayStation 2 od Fumito Uedy i Team ICO. Za pracę nad odświeżoną wersją odpowiedzialne było studio Bluepoint Games (które swoją drogą podobno pracuje nad kolejnym projektem, który ma się ukazać już na PS5).

Z zakupem mojego egzemplarza miałem nie lada problem podczas premiery gdyż jak wiadomo była ona dostępna jedynie na rynek US i oferowały ją jedynie 4 znane mi sklepy – BestBuy, Target, Amazon i PlayAsia. Dwa pierwsze nie wysyłają do Europy, Amazon zamknął preorder szybciej niż go otworzył, a paczka z PlayAsia wychodziła zbyt drogo jak na moją kieszeń w tamtym czasie. I tak, na Amazonie się nie udało, gdyż preoder nie został już wznowiony, a BestBuy anulowało moje zamówienie, ale do trzech razy sztuka i koniec końców, moją kopię udało mi się zdobyć ze sklepu Target.

W kartonowym opakowaniu znajdziemy:
** Grę
** Steelbook
** Pocztówki
** Kody na cyfrowe dodatki (Ancient Bow, Cloak of Fate, „Spotted Steed” Agro skin), 2 motywy na PS4 oraz zestaw avatarów
** Arkusz naklejek
** Papierową mapę świata

Edycja nie jest numerowana i można ją bez problemu kupić z drugiej ręki na eBay. Ceny ostatnio wyraźnie spadły i aktualnie można ją dostać za niewiele ponad cenę premierową.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s