* PLAYSTATION FANATYK VS LAWEEZHYNES*

Czas odkopać trochę zaległe materiały i tak dzisiaj wywiad, który przeprowadziłem jeszcze w zeszłym roku. Tym razem jedna z najbardziej pozytywnych osób jakie dane mi było poznać na Instagramie – Louise. Zapraszam do czytania!

1. Powiedz Nam coś o Sobie. Ile masz lat, co robisz na co dzień itp.?
Nazywam się Louise i prowadzę nudne życie z pracą od 9 do 17. Poza pracą uwielbiam krzyczeć grając w gry i robić zdjęcia mojej miernej kolekcji na mojego Instagrama.

2. Jakie jest Twoje najwcześniejsze wspomnienie związane z grami?
Kiedy miałam 7 lat to na święta dostałam swoje Nintendo64, dzięki czemu moje najwcześniejsze wspominania związane są z Banjo Kazooie. Potem odkryłam pierwsze PlayStation a wraz z nią Grand Theft Auto, dzięki czemu zamieniłam przytulanie maskotek od Nintendo na rozjeżdżanie prostytutek.

3. Co kolekcjonujesz?
Zbieram głównie gry na konsole PlayStation, z odrobiną Nintendo.
Lubię też zbierać ścieżki dźwiękowe do gier na winylu i edycje kolekcjonerskie.

4. Jak długo kolekcjonujesz?
Zbieram od około 6 lat.

5. Jak duża jest twoja kolekcja?
Nigdy wcześniej ich nie liczyłam, ale szacuję , że posiadam około 1000 gier na różne generacje konsol.

6. Czy masz jakieś cele związane z kolekcjonowaniem?
Moim najbardziej pożądanym grailem jest wydanie kolekcjonerskie The Last of Us, ale nie widzę tego zakupu w najbliższym czasie, gdyż ceny sięgają 1000 euro w górę.

7. Jaki był Twój najlepszy zakup/największy steal?
Moim najlepszym zakupem była edycja kolekcjonerska Horizon Zero Dawn za 30 euro.
Mój dobry przyjaciel, @justacasualgamer, pomógł mi z wysyłką ze Szwecji, za co jestem dozgonnie wdzięczna.

8. Jakie były Twoje ulubione gry? Czy nadal do nich wracasz?
Moją ulubioną grą wszechczasów jest The Last of Us. Ograłam ją niezliczoną ilość razy ale nigdy nie zapomnę tego pierwszego. Produkcja od Naughty Dog zmieniła moje postrzeganie na gry.

9. Jaki byłby według Ciebie przykład „ukrytej perełki”?
Moją ulubioną perełką jest „What Remains of Edith Finch”. Jest to krótka gra niezależna, która utkwiła we mnie na kilka miesięcy po jej ukończeniu. Jest to „Walking Simulator”, ale historia, którą opowiada jest naprawdę przejmująca, a pewna scena jest jedną z najbardziej pamiętnych scen ze wszystkich gier w jakie grałam. 

10. Czy uważasz Siebie bardziej za kolekcjonera gier czy gracza? Jaka jest w Twojej opinii granica pomiędzy tymi dwoma światami?
Jestem zdecydowanie graczem! Nie mam największej kolekcji na świecie, ale nie kupiłabym gry tylko po to, żeby wypełnić dziurę na półce. Moje zaległości są ogromne, ale zawsze będę dążyła do tego, aby grać w gry które kupuję teraz i mam zamiar kupić w przyszłości.

11. Twoje ulubione gry w kolekcji?
Moje ulubione gry w kolekcji to limitowana kopia ICO / Shadow of the Colossus i fizyczne wydanie Firewatch na PS4.

12. Najrzadszy okaz w Twojej kolekcji?
Prawdopodobnie moja ścieżka dźwiękowa z Life is Strange na winylu. Na świecie jest ich tylko 500, a ja miałam szczęście zdobyć jedną za cenę, która nie doprowadziła mnie do bankructwa. Posiadam także jedyną w swoim rodzaju dioramę z The Last of Us, którą wykonał dla mnie mój dobry przyjaciel.

13. Czy jesteś obecny w mediach społecznościowych?
Obecnie mam tylko stronę na Instagramie (@laweezhynes), ale w przyszłości chciałabym zacząć streamować na Twitch’u. Mam chory humor, który najwyraźniej bawi też innych, dlatego chciałabym połączyć moją miłość do gier z rozśmieszeniem ludzi.

14. Jakieś rady/słowa mądrości dla innych kolekcjonerów?
Nie porównuj swojej kolekcji z innymi. Zawsze skupiaj się na tym, co cię uszczęśliwia. Możesz posiadać 10 gier lub tysiące i nadal być kolekcjonerem w moich oczach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s